2. Procedure
Procedure
Title: Inzameling en verwerking van gebruikt textiel van de recyclageparken, kringloopwinkels en straatcontainers voor rekening van Verko
Description: De opdracht betreft het voorzien van inzamelcontainers voor gebruikt textiel op straat in verschillende gemeenten van het werkingsgebied van Verko en op de recyclageparken, het inzamelen en verwerken van dit textiel en het inzamelen en verwerken van onverkocht gebruikt textiel van de kringloopwinkels van Verko. Aanvullend zal de dienstverlener ook instaan voor de opvolging van illegale textielophaling. De aanbestedende overheid bepaalt, in samenspraak met de gemeenten en de opdrachtnemer, het aantal en de locatie van de standplaatsen waar de opdrachtnemers de containers mogen plaatsen voor de inzameling van het gebruikt textiel.
Internal identifier: PPP1MU-194/6117/2026/159
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/159_1