2. Procedure
Procedure
Title: Technické zabezpečenie letnej a zimnej údržby – Sacokanalizačná nadstavba
Description: Predmetom zákazky je dodanie sacokanalizačnej nadstavby na zabezpečenie letnej a zimnej údržby, v rozsahu a podľa technickej špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144520 Sewage tankers
Additional classification (cpv): 34210000 Vehicle bodies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece