633842-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie w 2027 r. w postaci: skratek, zawartości piaskowników, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, granulatu
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie w 2027 r. w postaci: skratek, zawartości piaskowników, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, granulatu
Description: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: Zadanie 1: skratek (kod odpadu 19 08 01), Zadanie 2: zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02), Zadanie 3: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach, Zadanie 4: granulatu w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o zawartości suchej masy minimum 85% (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach
Previous notice: 16128-2026
Internal identifier: ODPADY
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: pilny charakter sprawy
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: skratek (kod odpadu 19 08 01)
Description: Zadanie 1: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: skratek (kod odpadu 19 08 01)
Internal identifier: Zadanie 1 skratki
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02)
Description: Zadanie 2: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: zawartości piaskowników (kod odpadu 19 08 02)
Internal identifier: Zadanie 2 piasek
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ„WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach.
Description: Zadanie 3: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach.
Internal identifier: Zadanie 3 odpad mokry
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: granulatu w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10)
Description: Zadanie 4: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: granulatu w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10)
Internal identifier: Zadanie 4 granulat