633844-2021 - ResultRomania-Ploiești: Professional services for the gas industry
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Operații Speciale la Sonda
Reference number: 34915261/20209/S003/1
II.1.2.
Main CPV code
76100000 Professional services for the gas industry
II.1.4.
Short description
Prestari servicii conform caiet de sarcini atasat in SEAP.
PRESTARI SERVICII: OPERAȚII SPECIALE LA SONDA
Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de termenul de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
OPERAȚII SPECIALE CU ECHIPAMENTUL TUBING FLEXIBIL
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
CONFORM CAIETULUI DE SARCINI PUBLICAT IN SEAP
Operatii speciale cu echipamente Wireline/Slickline
Lot No: 1