2. Procedure
Procedure
Title: Sluit- en beheersysteem lockers
Description: Sluit- en beheersysteem lockers
Internal identifier: PPP0FG-1032/6516/2026-050
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961100 Access control system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-050_1
633909-2026 - Mededinging
België – Toegangscontrolesysteem – Sluit- en beheersysteem lockers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Titel: Sluit- en beheersysteem lockers
Interne identificatiecode: PPP0FG-1032/6516/2026-050
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-050_1