633922-2026 - Competition
Estonia – Medical consumables – Patsiendiliideste ostmine firma Ficher & Paykel niisutile AIRVO-2
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Patsiendiliideste ostmine firma Ficher & Paykel niisutile AIRVO-2
Description: Hanke eesmärk on sõlmida raamleping patsiendiliideste ostmiseks firma Ficher & Paykel niisutile AIRVO-2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315446-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hingamiskontuur AIRVO2 integreeritud voolugeneraatori niisutile, nebulisaatori lisamise võimalusega
Description: Kirjeldus Lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315446-0001
Lot: LOT-0002
Title: Hingamiskontuur AIRVO2 integreeritud voolugeneraatori niisutile
Internal identifier: 315446-0002
Lot: LOT-0003
Title: Ninakanüül Optiflow S, M, L AIRVO2 hingamiskontuurile
Internal identifier: 315446-0003
Lot: LOT-0004
Title: Ninakanüül Optiflow Duet S, M, L AIRVO2 hingamiskontuurile
Internal identifier: 315446-0004
Lot: LOT-0005
Title: Ninakanüül Optiflow Junior
Internal identifier: 315446-0005
Lot: LOT-0006
Title: Trahheostoomia liides AIRVO2 hingamiskontuurile
Internal identifier: 315446-0006
Lot: LOT-0007
Title: Õhufilter AIRVO2 integreeritud voolugeneraatoriga niisutile
Internal identifier: 315446-0007
Lot: LOT-0008
Title: Optiflow Junior 2 kleebitavad padjakesed
Internal identifier: 315446-0008
Lot: LOT-0009
Title: AIRVO2 desinfektsiooni-komplekt
Internal identifier: 315446-0009