See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza
Description: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža (pri nekateri opremi tudi vgradnja) opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Javno naročilo se oddaja po sklopih, kot sledi: Sklop 1: Oprema za pacientni monitoring za merjenje fizioloških parametrov; Sklop 2: Črpalke; Sklop 3: Anestezijski aparati in ventilatorji; Sklop 4: Laboratorijska oprema; Sklop 5: Hladilniki. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Internal identifier: JN-76813
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Oprema za pacientni monitoring za merjenje fizioloških parametrov
Description: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža (pri nekateri opremi tudi vgradnja) opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Internal identifier: 553896
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0002
Title: Črpalke
Internal identifier: 553897
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33194110 Infusion pumps
Lot: LOT-0003
Title: Anestezijski aparati in ventilatorji
Internal identifier: 553898
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33170000 Anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0004
Title: Laboratorijska oprema
Internal identifier: 553899
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Lot: LOT-0005
Title: Hladilniki
Internal identifier: 553900
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 39711000 Electrical domestic appliances for use with foodstuffs