2. Procedure
Procedure
Title: Poskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS
Description: Předmětem veřejné zakázky je poskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS (Servisní zásahy a Úpravy MSKCM budou poskytovány pro 30 PC stanic na Kontaktních místech MSKCM) za podmínek stanovených v obchodních podmínkách – viz příloha č. 01_3 této zadávací dokumentace.
Internal identifier: Poskytování provozní a servisní podpory software Centrálního Card Managementu a software kontaktních míst ODIS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001