2. Procedure
Procedure
Title: KOMPLEKSOWA USŁUGA SPRZĄTANIA W WIELOSPECJALISTYCZNYM SZPITALU POWIATOWYM S.A. W TARNOWSKICH GÓRACH (POWTÓRKA II)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania pomieszczeń szpitalnych w obiektach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 oraz przy ul. Opolskiej 21. 2. Szczegółowy opis usług zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 6 do SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services