634082-2026 - Competition
Poland – Operating theatre devices and instruments – Dostawa wyrobów medycznych stosowanych podczas zabiegów w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych stosowanych podczas zabiegów w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej
Description: Dostawa wyrobów medycznych stosowanych podczas zabiegów w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej - 28 ZADAŃ
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: koszulki naczyniowe, prowadniki, stenty, koszulki, cewniki, stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Zadani 2
Description: stentgrafty, endoprotezy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Zadani 3
Description: cewniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 3 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Zadani 4
Description: cewniki, systemy litotrypsji + dzierżawa generatora - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 4 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-4
Lot: LOT-0005
Title: Zadani 5
Description: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 5 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-5
Lot: LOT-0006
Title: Zadani 6
Description: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 6 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-6
Lot: LOT-0007
Title: Zadani 7
Description: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 7 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-7
Lot: LOT-0008
Title: Zadani 8
Description: filtry, cewniki, koszulki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 8 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-8
Lot: LOT-0009
Title: Zadani 9
Description: zestawy do cewnikowania, mikrocewniki, spirale - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 9 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-9
Lot: LOT-0010
Title: Zadani 10
Description: cewniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 10 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-10
Lot: LOT-0011
Title: Zadani 11
Description: stenty, prowadniki, koszulki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 11 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-11
Lot: LOT-0012
Title: Zadani 12
Description: system do trombolizy celowanej, introduktory- szczegółowy opis zawiera załącznik nr 12 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-12
Lot: LOT-0013
Title: Zadani 13
Description: cewniki, stenty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 13 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-13
Lot: LOT-0014
Title: Zadani 14
Description: cewniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 14 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-14
Lot: LOT-0015
Title: Zadani 15
Description: cząstki embilozacyjne, dreny - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 15 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-15
Lot: LOT-0016
Title: Zadani 16
Description: cewniki, prowadniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 16 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-16
Lot: LOT-0017
Title: Zadani 17
Description: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 17 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-17
Lot: LOT-0018
Title: Zadani 18
Description: cewniki, separatory do trombektomii, spirale - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 18 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-18
Lot: LOT-0019
Title: Zadani 19
Description: łaty naczyniowe, protezy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 19 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-19
Lot: LOT-0020
Title: Zadani 20
Description: filtry - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 20 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-20
Lot: LOT-0021
Title: Zadani 21
Description: inflatory, szanty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 21 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-21
Lot: LOT-0022
Title: Zadani 22
Description: wkłady, filtry - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 22 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-22
Lot: LOT-0023
Title: Zadani 23
Description: klej tkankowy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 23 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-23
Lot: LOT-0024
Title: Zadani 24
Description: kaseta, sterylny wężyk, adaptery, dreny - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 24 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-24
Lot: LOT-0025
Title: Zadani 25
Description: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 25 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-25
Lot: LOT-0026
Title: Zadani 26
Description: hydrofilny materiał zatorowy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 26 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-26
Lot: LOT-0027
Title: Zadani 27
Description: łączniki, introducery, strzykawki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 27 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-27
Lot: LOT-0028
Title: Zadani 28
Description: cewniki do dializy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 28 do swz
Internal identifier: EO/LA-2722/LVIII/26-28