634086-2026 - Competition
Bulgaria – Road construction works – „Избор на изпълнител за изпълнение на СМР на обект „Реконструкция и рехабилитация на съществуващи улици и тротоари, и съоръженията и принадлежностите към тях в с. Мъдрец, община Гълъбово”
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Избор на изпълнител за изпълнение на СМР на обект „Реконструкция и рехабилитация на съществуващи улици и тротоари, и съоръженията и принадлежностите към тях в с. Мъдрец, община Гълъбово”
Description: Предметът на обществената поръчка е разделен на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Петко Матев“ - от о.т. 43 (кръстовище с републикански път II-55) - ос.т. 116 - ос.т. 117 - ос.т. 118 - ос.т. 107 - ос.т. 106 - ос.т. 105 - ос.т. 102.“ Обособена позиция № 2: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Ален Мак“ - от ос.т. 187 - ос.т. 186 - ос.т. 158 - ос.т. 156 - ос.т. 149 - ос.т. 147 - ос.т. 145 - ос.т. 18 - ос.т. 14 - ос.т. 12 (кръстовище с републикански път II-55).“ Обособена позиция № 3: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Градинска“ - от ос.т. 187 - ос.т. 128 - ос.т. 104 - ос.т. 105.“ Обхватът на поръчката включва изпълнение на строително-монтажни работи съгласно техническата спецификация, количествените сметки, одобрения инвестиционен проект, издаденото разрешение за строеж и проекта на договор. Подробното описание на всички предвидени дейности за всяка обособена позиция се съдържа в приложените към техническата спецификация документи и в количествените сметки. Предвиждат се дейности по реконструкция и рехабилитация на улични платна, тротоари, бордюри, отводняване, хоризонтална маркировка, пътни знаци и всички съпътстващи строително-монтажни работи, необходими за цялостното изпълнение на обектите. За Обособена позиция № 3 в предмета е включен и ремонт на мостово съоръжение над р. „Дерменка“. След приключване на строително-монтажните работи строителната площадка следва да бъде почистена, а прилежащите площи – възстановени в проектния им вид. Обектите следва да се изпълняват при спазване на приложимата нормативна уредба, строителните правила и добрата строителна практика. Строежите, предмет на обществената поръчка, са от втора група, 4-та категория, съгласно чл. 9, ал. 1 във връзка с чл. 8, ал. 1, т. 2 от Наредба № 1/30.07.2003 г. за Номенклатурата за видовете строежи. Подробното описание на конкретните видове и обеми работи, както и изискванията на Възложителя се съдържат в Приложените към поръчката КСС, Техническата спецификация и Указанията към участниците.
Internal identifier: 606906
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Петко Матев“ - от о.т. 43 (кръстовище с републикански път II-55) - ос.т. 116 - ос.т. 117 - ос.т. 118 - ос.т. 107 - ос.т. 106 - ос.т. 105 - ос.т. 102.“
Description: Обхватът на поръчката включва изпълнение на строително-монтажни работи съгласно техническата спецификация, количествените сметки, одобрения инвестиционен проект, издаденото разрешение за строеж и проекта на договор. Подробното описание на всички предвидени дейности за всяка обособена позиция се съдържа в приложените към техническата спецификация документи и в количествените сметки. Предвиждат се дейности по реконструкция и рехабилитация на улични платна, тротоари, бордюри, отводняване, хоризонтална маркировка, пътни знаци и всички съпътстващи строително-монтажни работи, необходими за цялостното изпълнение на обектите. След приключване на строително-монтажните работи строителната площадка следва да бъде почистена, а прилежащите площи – възстановени в проектния им вид. Обектите следва да се изпълняват при спазване на приложимата нормативна уредба, строителните правила и добрата строителна практика. Строежите, предмет на обществената поръчка, са от втора група, 4-та категория, съгласно чл. 9, ал. 1 във връзка с чл. 8, ал. 1, т. 2 от Наредба № 1/30.07.2003 г. за Номенклатурата за видовете строежи. Подробното описание на конкретните видове и обеми работи, както и изискванията на Възложителя се съдържат в Приложените към поръчката КСС, Техническата спецификация и Указанията към участниците.
Internal identifier: 606917
Lot: LOT-0002
Title: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Ален Мак“ - от ос.т. 187 - ос.т. 186 - ос.т. 158 - ос.т. 156 - ос.т. 149 - ос.т. 147 - ос.т. 145 - ос.т. 18 - ос.т. 14 - ос.т. 12 (кръстовище с републикански път II-55).“
Internal identifier: 606919
Lot: LOT-0003
Title: ПОДОБЕКТ: „Реконструкция на ул. „Градинска“ - от ос.т. 187 - ос.т. 128 - ос.т. 104 - ос.т. 105.“
Description: Обхватът на поръчката включва изпълнение на строително-монтажни работи съгласно техническата спецификация, количествените сметки, одобрения инвестиционен проект, издаденото разрешение за строеж и проекта на договор. Подробното описание на всички предвидени дейности за всяка обособена позиция се съдържа в приложените към техническата спецификация документи и в количествените сметки. Предвиждат се дейности по реконструкция и рехабилитация на улични платна, тротоари, бордюри, отводняване, хоризонтална маркировка, пътни знаци и всички съпътстващи строително-монтажни работи, необходими за цялостното изпълнение на обектите. За Обособена позиция № 3 в предмета е включен и ремонт на мостово съоръжение над р. „Дерменка“. След приключване на строително-монтажните работи строителната площадка следва да бъде почистена, а прилежащите площи – възстановени в проектния им вид. Обектите следва да се изпълняват при спазване на приложимата нормативна уредба, строителните правила и добрата строителна практика. Строежите, предмет на обществената поръчка, са от втора група, 4-та категория, съгласно чл. 9, ал. 1 във връзка с чл. 8, ал. 1, т. 2 от Наредба № 1/30.07.2003 г. за Номенклатурата за видовете строежи. Подробното описание на конкретните видове и обеми работи, както и изискванията на Възложителя се съдържат в Приложените към поръчката КСС, Техническата спецификация и Указанията към участниците.
Internal identifier: 606920