2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Advies- en Ingenieursdiensten Vastgoed
Description: Gezien de komende ontwikkelingen binnen de gemeente Noordoostpolder, heeft opdrachtgever behoefte aan raamovereenkomsten voor het uitvoeren van advies- en ingenieursdiensten op het gebied van vastgoed. Denk hierbij aan de nieuwbouw van brandweergarages, renovatie van het zwembad, renovatie of nieuwbouw van het theater, renovatie van buurthuizen en gymlokalen. De gemeente heeft deze opdracht verdeeld in twee percelen: - Perceel 1 – Algemene ingenieursdiensten op het gebied van vastgoed - Perceel 2 – Onderzoeken, analyses en advisering op het gebied van vastgoed 1
Internal identifier: 20260909256149
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Algemene ingenieursdiensten op het gebied van vastgoed
Description: Dit perceel omvat alle adviserende, ontwerpende, contractuele en technische diensten voor de realisatie en het beheer zoals beschreven in de inschrijvingsleidraad.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie
Lot: LOT-0002
Title: Onderzoeken, analyses en advisering op het gebied van vastgoed
Description: Dit perceel omvat alle specifieke (technische) inspecties, metingen, enquêtes, analyses en adviseringen die nodig zijn als input voor de plannen of ter controle zoals beschreven in de inschrijvingsleidraad.
Internal identifier: 2