634183-2026 - Competition
Greece – Works related to water-distribution pipelines – ΎΔΡΕΥΣΗ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΌΜΒΡΙΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: ΎΔΡΕΥΣΗ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΌΜΒΡΙΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Description: Αντικείμενο του έργου είναι η ολοκληρωμένη αντικατάσταση και κατασκευή των δικτύων αποχέτευσης ακαθάρτων, αποχέτευσης ομβρίων και ύδρευσης του οικισμού Βελβεντού, σε ενιαία εργολαβία, μαζί με τα απαιτούμενα φρεάτια, τεχνικά έργα, συνδέσεις με τις υφιστάμενες εγκαταστάσεις, δοκιμές, θέσεις λειτουργικού εξοπλισμού και πλήρεις αποκαταστάσεις των οδών και κοινόχρηστων χώρων.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232150 Works related to water-distribution pipelines
Additional classification (cpv): 45232400 Sewer construction work, 45232130 Storm-water piping construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001