634186-2026 - Competition
Netherlands – Sports fields maintenance services – Sportveldenonderhoud gemeente Ermelo
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Sportveldenonderhoud gemeente Ermelo
Description: Onderhoud natuur en kunstgras sportvelden Betreft het onderhoud van de natuur en kunstgrasvelden in de gemeente Ermelo
Internal identifier: 2026Ermelo-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Onderhoud sportvelden (natuurgras en kunstgras) gemeente Ermelo
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het is de opdrachtgever toegestaan om complexen of sportvelden toe te voegen aan deze overeenkomst.