634238-2026 - Competition
Netherlands – Recreational-area services – IJM R521027 Regulier Onderhoud Grienden
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: IJM R521027 Regulier Onderhoud Grienden
Description: Regulier Onderhoud Grienden Afzetten beplanting 1.299 m2 Opschonen greppel 21.670 m Opschonen leigreppel 2.827 m Knotten bomen 1711 st Maaien gras 1.167 are Maaien rietvegetatie 195 are Uitmaaien watergang 6.994 m Reinigen duikers 98 m Onkruidvrij maken verharding 475 are Verzamelen en afvoeren zwerfafval 6.578 are Verzamelen en afvoeren drijfafval 1.319 are Schoonmaken diverse inrichtingselementen en bebording
Internal identifier: IJM R521027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92330000 Recreational-area services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging