2. Procedure
Procedure
Title: 49/z2026 Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w tabeli zgodnie z załącznikiem nr 2a, 2b, 2c,2d do SWZ oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 5a, nr 5b, 5c, 5d do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: opublikowano ogłoszenie wstępne w celu skrócenia terminu składania ofert
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie nr 1 dostawa pieczywa
Description: dostawa pieczywa wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w tabeli zgodnie z załącznikiem nr 2a do SWZ oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 5a do SWZ.
Options:
Description of the options: 8. Prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega sobie w ramach prawa opcji do zwiększenia wartości umowy: 1) Przewidywane opcje zamówienia: dla zadania nr 1 – 200% zamówienia podstawowego* dla zadania nr 2 – 200% zamówienia podstawowego*. dla zadania nr 3 – 200% zamówienia podstawowego* dla zadania nr 4 – 200% zamówienia podstawowego* 2) *Przewidywana opcja będzie polegała na zwiększeniu do 200% ilości asortymentu z każdej pozycji asortymentowej dla zadań 1 - 4, przy czym całość wartości opcji nie przekroczy 200 % dla zadań 1-4 wartości umowy netto. Stosownie do przepisów o finansach publicznych, przewidujących, że jednostki sektora finansów publicznych mogą zaciągać zobowiązania do sfinansowania w danym roku do wysokości wynikającej z planu finansowego (wydatków), dodatkowe zamówienie może być zrealizowane do 31.12.2027 r. pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego na ten cel środków finansowych w zatwierdzonym planie finansowym na rok 2027. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Lot: LOT-0002
Title: zadanie nr 2 dostawa pieczywa
Description: dostawa pieczywa wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w tabeli zgodnie z załącznikiem nr 2b do SWZ oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 5b do SWZ.
Description of the options: 8. Prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega sobie w ramach prawa opcji do zwiększenia wartości umowy: 1) Przewidywane opcje zamówienia: dla zadania nr 1 – 200% zamówienia podstawowego* dla zadania nr 2 – 200% zamówienia podstawowego*. dla zadania nr 3 – 200% zamówienia podstawowego* dla zadania nr 4 – 200% zamówienia podstawowego* 2) *Przewidywana opcja będzie polegała na zwiększeniu do 200% ilości asortymentu z każdej pozycji asortymentowej dla zadania nr 1 - 3 oraz 200% ilości asortymentu każdej pozycji asortymentowej dla zadania nr 4, przy czym całość wartości opcji nie przekroczy 200 % dla zadania nr 1; 200% dla zadania nr 2; 200% dla zadania nr 3; 200% dla zadania nr 4 wartości umowy netto. Stosownie do przepisów o finansach publicznych, przewidujących, że jednostki sektora finansów publicznych mogą zaciągać zobowiązania do sfinansowania w danym roku do wysokości wynikającej z planu finansowego (wydatków), dodatkowe zamówienie może być zrealizowane do 31.12.2027 r. pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego na ten cel środków finansowych w zatwierdzonym planie finansowym na rok 2027. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Lot: LOT-0003
Title: zadanie nr 3 dostawa wyrobów cukierniczych
Description: dostawa wyrobów cukierniczych wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w tabeli zgodnie z załącznikiem nr 2c do SWZ oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 5c do SWZ.
Lot: LOT-0004
Title: zadanie nr 4 dostawa wyrobów cukierniczych
Description: dostawa wyrobów cukierniczych wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w tabeli zgodnie z załącznikiem nr 2d do SWZ oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 5d do SWZ.