2. Procedure
Procedure
Title: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός Άνω των ορίων για την προμήθεια συστήματος Θερμονευρόλυσης
Description: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός Άνω των ορίων για την προμήθεια συστήματος Θερμονευρόλυσης
Internal identifier: 17/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός Άνω των ορίων για την προμήθεια Συστήματος Θερμονευρόλυσης
Description: Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός Άνω των ορίων για την προμήθεια Συστήματος Θερμονευρόλυσης
Options:
Description of the options: ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΤΗΣΙΑΣ ΜΟΝΟΜΕΡΟΥΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ