2. Procedure
Procedure
Title: Doorlopende CAR-verzekering Waterschap De Dommel
Description: Het betreft een doorlopende CAR-verzekering. Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de doorlopende CAR-verzekering wordt aangegaan. Zie aanbestedingsdocument.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het geringe aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
Additional classification (cpv): 66513000 Legal insurance and all-risk insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het betreft een doorlopende CAR-verzekering. Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de doorlopende CAR-verzekering wordt aangegaan. 1
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing