634304-2026 - Competition
Croatia – Repair and maintenance services of X-ray equipment – Održavanje mobilnog RTG uređaja u Luci Rijeka i Luci Ploče
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Održavanje mobilnog RTG uređaja u Luci Rijeka i Luci Ploče
Description: Predmet nabave je održavanje RTG uređaja za model Rapiscan Eagle P60, na lokaciji Područnog carinskog ureda Rijeka, Carinski ured Rijeka, Služba za RGP Luka Rijeka, Brajdica 14, 51000 Rijeka, serijski broj: P60-273, godina proizvodnje: 2023. i Rapiscan Eagle M60ZBX, na lokaciji Područnog carinskog ureda Split, Carinski ured Ploče, Služba za RGP Ploče, Glavna cesta 2, 20340 Ploče, serijski broj: 104, godina proizvodnje: 2023., u obliku preventivnog kvartalnog i polugodišnjeg servisa prema uputama proizvođača, te interventnog održavanja za razdoblje od šest (6) mjeseci, a u koje su uključeni svi troškovi održavanja uređaja, redovnih i izvanrednih servisa, svi pozivi i pomoć preko udaljenog pristupa, neispravni dijelovi uređaja te njihova nabava i transport do dovođenja uređaja u potpunu funkcionalnost, te obuke ovlaštenih carinskih službenika, operatera sukladno Troškovniku (više o predmetu nabave u Prilogu Dokumentacije o nabavi - Tehničkoj specifikaciji). Naručitelj je proveo analizu tržišta. Izvješće o provedenoj analizi tržišta objavljeno u Oglasniku dana 01. rujna 2026. godine.
Internal identifier: 44-VV-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000