634311-2026 - Competition
Lithuania – Land-reclamation work – PROJEKTO „TAURAGĖS R. SAV., ŽYGAIČIŲ SEN., SARTININKŲ K. V. BLOGOS BŪKLĖS GRIOVIŲ IR JŲ STATINIŲ REKONSTRUKCIJA“ RANGOS DARBAI (supaprastintas atviras konkursas)
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: PROJEKTO „TAURAGĖS R. SAV., ŽYGAIČIŲ SEN., SARTININKŲ K. V. BLOGOS BŪKLĖS GRIOVIŲ IR JŲ STATINIŲ REKONSTRUKCIJA“ RANGOS DARBAI (supaprastintas atviras konkursas)
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti projekto „Tauragės r. sav., Žygaičių sen., Sartininkų k. v. blogos būklės griovių ir jų statinių rekonstrukcija“ rangos darbus.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112320 Land-reclamation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0