2. Procedure
Procedure
Title: Πληροφόρηση των πολιτών και επαγγελματιών για το έργο και τις υπηρεσίες του Ελληνικού Κτηματολογίου
Description: Ο Ανάδοχος αναλαμβάνει το σχεδιασμό και την υλοποίηση ενός ολοκληρωμένου επικοινωνιακού προγράμματος ενημέρωσης και προβολής του Εθνικού Κτηματολογίου, καθώς και τη συμβουλευτική υποστήριξη της Αναθέτουσας Αρχής για την επίτευξη των στόχων της Διακήρυξης. Συγκεκριμένα, θα πρέπει να υλοποιήσει τις εξής ενέργειες δημοσιότητας: - Προσδιορισμό επικοινωνιακής στρατηγικής, εξειδίκευση Σχεδίου Δράσεων Επικοινωνίας - Υποστήριξη της Αναθέτουσας κατά την εφαρμογή του Σχεδίου Δράσεων Επικοινωνίας και των ενημερωτικών ενεργειών - Δημιουργικές προτάσεις & παραγωγή εντύπων & ηλεκτρονικών ενημερωτικών υλικών - Σχεδιασμό και διαχείριση διαφημιστικών ενεργειών στο διαδίκτυο και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης - Προβολή στο διαδίκτυο και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης - Λοιπές Προωθητικές ενέργειες ενημέρωσης
Internal identifier: 509050
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79342000 Marketing services, 79341100 Advertising consultancy services, 79342200 Promotional services
5. Lot
Lot: LOT-0001