2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud E&W-installaties UMCG Ambulancezorg
Description: UMCG Ambulancezorg is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor het preventief en correctief onderhoud aan de elektrotechnische en werktuigbouwkundige (E&W) installaties van haar Posten en locaties in Drenthe en Friesland. De Opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Drenthe en Perceel 2 Friesland. De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde bedraagt circa € 192.542,- exclusief btw. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 1.540.336,- exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde voor beide percelen gezamenlijk bedraagt € 2.500.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 100275
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbare Europese aanbestedingsprocedure voor het onderhoud aan de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties van UMCG Ambulancezorg, verdeeld over twee percelen: Drenthe en Friesland. De opdracht wordt gegund op basis van de in de aanbestedingsleidraad beschreven gunningscriteria.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 50720000 Repair and maintenance services of central heating
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 – Drenthe
Description: Onderhoud E&W-installaties van de ambulanceposten van UMCG Ambulancezorg in Drenthe. De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde voor perceel 1 – Drenthe bedraagt circa € 50.000,- exclusief btw. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 400.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kan Opdrachtgever, voor zover passend binnen de scope van de Opdracht, aanvullende werkzaamheden opdragen, waaronder vervangingsonderhoud, projectmatige werkzaamheden en werkzaamheden als gevolg van eventuele uitbreiding van Posten en Installaties.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 – Friesland
Description: Onderhoud E&W-installaties van de ambulanceposten van UMCG Ambulancezorg in Drenthe. De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde voor perceel 2 – Fryslân bedraagt circa € 142.542,- exclusief btw. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 1.140.336,- exclusief btw.
Internal identifier: 2