2. Procedure
Procedure
Title: Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu
Description: Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych oraz dostawę, montaż, konfigurację, integrację i uruchomienie systemów technicznych niezbędnych do modernizacji infrastruktury stadionu, wraz z wykonaniem prac przygotowawczych i projektowych, robót demontażowych, niezbędnych instalacji, przeprowadzeniem prób, testów i pomiarów, sporządzeniem dokumentacji powykonawczej oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący dokumentację dla przedmiotowego zadania wraz z przedmiarem robót, będący załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie ma charakter mieszany i składa się z dostaw, usług oraz robót budowlanych. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji przedmiotu zamówienia w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy. Harmonogram podlega akceptacji Zamawiającego. Harmonogram powinien obejmować podział robót na etapy wraz z przypisaniem wartości finansowych oraz terminów ich realizacji. Płatności będą realizowane zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem, na podstawie faktur częściowych oraz faktury końcowej. Zamawiający zapewni nadzór inwestorski nad realizacją przedmiotu zamówienia poprzez ustanowionych inspektorów nadzoru inwestorskiego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane. Wszelkie odbiory robót, w tym odbiory częściowe i odbiór końcowy, będą dokonywane z udziałem właściwych inspektorów nadzoru inwestorskiego, a protokoły odbioru wymagają podpisu przedstawiciela Zamawiającego oraz właściwego inspektora nadzoru inwestorskiego
Internal identifier: ZP/PN/26/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych zwanej dalej „ustawą Pzp”. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works, Services
Main classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Additional classification (cpv): 32323000 Video monitors, 32320000 Television and audio-visual equipment, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45311200 Electrical fitting work, 45223300 Parking lot construction work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45223210 Structural steelworks
5. Lot
Lot: LOT-0002
Description: Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych oraz dostawę, montaż, konfigurację, integrację i uruchomienie systemów technicznych niezbędnych do modernizacji infrastruktury stadionu, wraz z wykonaniem prac przygotowawczych i projektowych, robót demontażowych, niezbędnych instalacji, przeprowadzeniem prób, testów i pomiarów, sporządzeniem dokumentacji powykonawczej oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący dokumentację dla przedmiotowego zadania wraz z przedmiarem robót, będący załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) Zamówienie ma charakter mieszany i składa się z dostaw, usług oraz robót budowlanych. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji przedmiotu zamówienia w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy. Harmonogram podlega akceptacji Zamawiającego. Harmonogram powinien obejmować podział robót na etapy wraz z przypisaniem wartości finansowych oraz terminów ich realizacji. Płatności będą realizowane zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem, na podstawie faktur częściowych oraz faktury końcowej. Zamawiający zapewni nadzór inwestorski nad realizacją przedmiotu zamówienia poprzez ustanowionych inspektorów nadzoru inwestorskiego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane. Wszelkie odbiory robót, w tym odbiory częściowe i odbiór końcowy, będą dokonywane z udziałem właściwych inspektorów nadzoru inwestorskiego, a protokoły odbioru wymagają podpisu przedstawiciela Zamawiającego oraz właściwego inspektora nadzoru inwestorskiego
Additional nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services