2. Procedure
Procedure
Title: Zavarovanje premoženja in premoženjskih interesov Občine Ajdovščina in drugih pravnih oseb
Description: Predmet javnega naročila: Zavarovanje premoženja in premoženjskih interesov Občine Ajdovščina in drugih pravnih oseb. Naročnik bo po pravnomočnosti odločitve o oddaji javnega naročila sklenil pogodbo s ponudnikom, ki bo ponudil ekonomsko najugodnejšo ponudbo za obdobje štirih (4) let, od 01. 01. 2027 do 31. 12. 2030, ob izpolnjevanju vseh ostalih pogojev in zahtev iz dokumentacije JN.
Internal identifier: 4300-9/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 553786