2. Procedure
Procedure
Title: «Προμήθεια ολοκληρωμένων έξυπνων συστημάτων προσβασιμότητας και υποβοηθούμενης πλοήγησης για ελεγχόμενες διαβάσεις πεζών, ηχητική πληροφοριακή σήμανση και έξυπνη πλοήγηση σε ελεγχόμενους χώρους, στην πόλη της Θεσσαλονίκης»
Description: «Προμήθεια ολοκληρωμένων έξυπνων συστημάτων προσβασιμότητας και υποβοηθούμενης πλοήγησης για ελεγχόμενες διαβάσεις πεζών, ηχητική πληροφοριακή σήμανση και έξυπνη πλοήγηση σε ελεγχόμενους χώρους, στην πόλη της Θεσσαλονίκης» στο πλαίσιο του έργου TX4ALL – «Προσβασιμότητα και συμπερίληψη για όλους σε δημόσια τουριστικά αγαθά και υπηρεσίες» που έχει ενταχθεί και χρηματοδοτείται από το Πρόγραμμα Διασυνοριακής Συνεργασίας Interreg VI – A IPA Greece-North Macedonia 2021-2027
Internal identifier: 675690(11598)/11-09-2026 ΕΣΗΔΗΣ 527106
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Όπως αναφέρονται στα έγγραφα της σύμβασης
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads
Additional classification (cpv): 72230000 Custom software development services, 32342400 Acoustic devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 675690(11598)11-09-2026
Additional classification (cpv): 32342400 Acoustic devices, 72230000 Custom software development services