634433-2026 - Competition
Poland – Credit granting services – Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4.622.647,38 zł
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4.622.647,38 zł
Description: Określenie przedmiotu zamówienia 1) „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4.622.647,38 zł w tym: 2.210.490,38 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu, 1.941.869,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz 470.288,00 zł na wykup innych papierów wartościowych” okres kredytowania: lata 2026 - 2044 2) spłata kredytu w ratach kwartalnych w latach 2028 - 2044 2028 r. – 248 000,00 zł (4 x 62 000,00 zł), karencja spłaty I raty do 31.03.2028 r. 2029 r. - 248 000,00 zł (4 x 62 000,00 zł), 2030 r. - 248 000,00 zł (4 x 62 000,00 zł), 2031 r. - 250 000,00 zł (4 x 62 500,00 zł), 2032 r. - 244 000,00 zł (4 x 61 000,00 zł), 2033 r. - 244 000,00 zł (4 x 61 000,00 zł), 2034 r. - 200 000,00 zł (4 x 50 000,00 zł), 2035 r. - 200 000,00 zł (4 x 50 000,00 zł), 2036 r. - 200 000,00 zł (4 x 50 000,00 zł), 2037 r. - 200 000,00 zł (4 x 50 000,00 zł), 2038 r. - 200 000,00 zł (4 x 50 000,00 zł), 2039 r. - 200 000,00 zł (4 x 50 000,00 zł), 2040 r. - 400 000,00 zł (4 x 100 000,00 zł), 2041 r. - 400 000,00 zł (4 x 100 000,00 zł), 2042 r. - 400 000,00 zł (4 x 100 000,00 zł), 2043 r. - 400 000,00 zł (4 x 100 000,00 zł), 2044 r. - 340 647,38 zł (3 x 87 000,00 zł) oraz 12.2044 r. – 79 647,38 zł.
Internal identifier: RIR.III.271.12.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4.622.647,38 zł
Description: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 4.622.647,38 zł w tym: 2.210.490,38 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu, 1.941.869,00 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów oraz 470.288,00 zł na wykup innych papierów wartościowych”