2. Procedure
Procedure
Title: Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w podziale na 2 części.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 - Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Część 2 - Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa.
Internal identifier: BAF.wzp.23.1.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 3. INFORMACJE DODATKOWE 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Dokonano podziału zamówienia na części, w ramach prowadzonego postępowania: Część 1. Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w ramach PS WPR Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Część 2. Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej. 8. Rozliczenia pomiędzy zamawiającym a wykonawcą będą prowadzone w PLN. 9. Zamawiający nie przewiduje rozliczania w walutach obcych. 10. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 11. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej po dokonaniu oceny ofert w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. 12. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, a wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 13. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu znane na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 14. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy na warunkach określonych w projekcie umowy. 16. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 94 ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 95 ustawy Pzp. 18. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 96 ustawy Pzp. 19. Wykonawcę, którego reprezentuje pełnomocnik lub wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna) muszą ustanowić i wskazać pełnomocnika: 1) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo 2) do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Z dokumentu potwierdzającego uprawnienie do występowania w roli pełnomocnika (np. umowa spółki, pełnomocnictwo) musi wynikać, do której z ww. czynności powołano pełnomocnika. Dokument musi identyfikować wykonawcę, którego reprezentuje pełnomocnik lub wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, jak również wskazywać ustanowionego pełnomocnika. Ww. dokument należy złożyć wraz z ofertą w formie: dokumentu sporządzonego w postaci elektronicznej, który należy przekazać w formie elektronicznego oryginału opatrzonego kwalifikowanym podpisem, odwzorowania cyfrowego dokumentu wystawionego w postaci papierowej, którego oryginał został opatrzony własnoręcznym podpisem mocodawców. Cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu powinno zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, odwzorowania cyfrowego dokumentu wystawionego w postaci papierowej, którego oryginał został opatrzony własnoręcznym podpisem mocodawców, potwierdzonego przez notariusza. Elektroniczne poświadczenie zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, które notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym – zgodnie z art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Additional classification (cpv): 79342200 Promotional services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 - Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Część 2 - Zakup materiałów informacyjno-promocyjnych z grafiką w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) stanowi załącznik nr 1 do projektów umów dedykowanych dla części 1 i 2.