See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części)] – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekty umów (warunki realizacji zamówienia): – Załącznik nr 7A do SWZ (Pakiety nr 1-2); – Załącznik nr 7B do SWZ (Pakiety nr 3-4).
Internal identifier: DZP.242.46.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware, 33141625 Diagnostic kits, 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr1] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Internal identifier: Pakiet nr 1
Main classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr2] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr 3] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Internal identifier: Pakiet nr 3
Main classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr 4] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Internal identifier: Pakiet nr 4