2. Procedure
Procedure
Title: Całodobowa, stała ochrona osób i mienia Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Niemierzyńskiej 17A oraz Cyfrowej 4, 6, 8 w Szczecinie
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest całodobowa, stała ochrona osób i mienia Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Niemierzyńskiej 17A i ulicy Cyfrowej 4, 6, 8. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
Internal identifier: SPNT/ZP/03/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79715000 Patrol services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest Całodobowa, stała ochrona osób i mienia Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Niemierzyńskiej 17A i ulicy Cyfrowej 4, 6, 8.
Options:
Description of the options: Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych usług dodatkowych w postaci ochrony doraźnej wykonywanych przez pracownika ochrony nie wpisanego na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej jednak nie więcej niż o 216 roboczogodzin.