2. Procedure
Procedure
Title: Usługa przygotowania i przeprowadzenia kursu z zakresu konwersacji z native speakerami w języku angielskim – w ramach projektu pn. „Doskonałość Dydaktyczna Politechniki Świętokrzyskiej - transformacja jakości kształcenia i kompetencji kadry” nr FERS.01.05-IP.08-0173/25 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0173/25-00
Description: Przedmiotem zamówienia jest Usługa przygotowania i przeprowadzenia kursu z zakresu konwersacji z native speakerami w języku angielskim – w ramach projektu pn. „Doskonałość Dydaktyczna Politechniki Świętokrzyskiej - transformacja jakości kształcenia i kompetencji kadry” nr FERS.01.05-IP.08-0173/25 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0173/25-00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: ATZ-281-77/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r, poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79632000 Personnel-training services
Additional classification (cpv): 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001