2. Procedure
Procedure
Title: 31168219 Realiseren van 10 geluidbeperkende constructies Zuid Nederland 2027-2028
Description: Zie omvangomschrijving. Het project resulteert in de doelmatige en rechtmatige contractering van een opdrachtnemer voor de realisatie van tien geluidbeperkende constructies binnen het Meerjarenprogramma Geluidsanering (MJPG).
Internal identifier: 31168219
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45320000 Insulation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: 31168219 Realiseren van 10 geluidbeperkende constructies Zuid-Nederland 2027-2028
Description: Zie omvang van de opdracht. Het project resulteert in de doelmatige en rechtmatige contractering van een opdrachtnemer voor de realisatie van tien geluidsschermen binnen het Meerjarenprogramma Geluidsanering (MJPG).
Internal identifier: 1