634748-2026 - Competition
Romania – Medical equipments – “Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title“Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC”
DescriptionContract de achizitie“Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC” Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Internal identifier5002142_2026_PAAPD1628837
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAngiograf cu accesorii
DescriptionNatura si cantitatea produselor se regasesc in caietul de sarcini.
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 33111710 Angiography supplies
LotLOT-0002
TitleEchipamente de ecografie
Internal identifier2
Additional classification (cpv): 33124120 Diagnostic ultrasound devices
LotLOT-0003
TitleEchipamente de tratament si monitorizare biologica AVC
Internal identifier3
Additional classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
LotLOT-0004
TitleMobilier medical si non medical
Internal identifier4
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture
LotLOT-0005
TitleEchipamente de recuperare medicala
Internal identifier5
Additional classification (cpv): 33158400 Mechanical therapy unit