2. Procedure
Procedure
Title: DZP.UR.261.373.2026 Dostawa komory bezpieczeństwa biologicznego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komory bezpieczeństwa biologicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: DZP.UR.261.373.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa komory bezpieczeństwa biologicznego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komory bezpieczeństwa biologicznego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane