634771-2026 - Competition
Netherlands – Refuse and waste related services – EA Afvalinzameling en verwerking t.b.v. Firda
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Afvalinzameling en verwerking t.b.v. Firda
Description: Opdrachtgever wenst een leverancier te contracteren die alle voorkomende afvalstromen kan inzamelen, flexibel is, een proactieve houding heeft en met de klant meedenkt en gevraagd en ongevraagd advies geeft. De Opdracht betreft het inzamelen, afvoeren en duurzaam verwerken van de diverse afvalstromen ten behoeve van alle locaties van Opdrachtgever, inclusief het leveren, onderhouden en optioneel reinigen van inzamelingsmiddelen/ containers. Opdrachtnemer voert de opdracht uit in overeenstemming met deze aanbestedingsleidraad en het programma van eisen zoals opgenomen in de bijlagen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0000