2. Procedure
Procedure
Title: Sociaal beheer Aandachtsgroepen
Description: Deze Opdracht gaat over de dienstverlening sociaal beheer voor Aandachtsgroepen, die extra ondersteuning of begeleiding behoeven bij huisvesting en opvang, participatie en zelfredzaamheid
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Om zoveel mogelijk geïnteresseerde Ondernemers een kans te geven op de Opdracht heeft de Aanbestedende Dienst gekozen voor de openbare procedure in het kader van een Sociale en andere specifieke dienst (CPV: 85310000-5 Maatschappelijke diensten en 85311000-2 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft), waarbij kwaliteit en gunning in één ronde worden uitgevoerd. De Aanbestedende Dienst vindt deze procedure de meest passende, gezien de aard van de Opdracht die binnen de kaders van bijlage XIV van de Aanbestedingswet valt.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
Additional classification (cpv): 85300000 Social work and related services, 85311000 Social work services with accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0000