634802-2026 - Competition
Czechia – Diagnostic devices – Dodávky vázaného spotřebního materiálu s bezplatnou výpůjčkou močové linky – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky vázaného spotřebního materiálu s bezplatnou výpůjčkou močové linky – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.
Description: Předmětem této veřejné zakázky je: a) zajištění průběžných dodávek vázaného spotřebního materiálu potřebného pro provádění požadovaných vyšetření na močové lince, a to na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem na dobu 96 měsíců, b) výpůjčka 1 ks močové linky pro potřeby Oddělení klinické biochemie Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenstvím.
Internal identifier: 5264/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky za podmínky, že: • smlouva bude předčasně ukončena zadavatelem nebo vybraným dodavatelem odstoupením zadavatele nebo vybraného dodavatele od uzavřené smlouvy nebo výpovědí rámcové dohody vybraným dodavatelem, a • další účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další (druhá) ekonomicky nejvýhodnější nabídka, souhlasí s plněním veřejné zakázky namísto předchozího vybraného dodavatele za podmínek uvedených v jeho podané nabídce (včetně jeho nabídkové ceny) a dle zadávacích podmínek veřejné zakázky, • další účastník zadávacího řízení splňuje všechny zadávací podmínky veřejné zakázky, • smlouva bude s dalším (změněným) dodavatelem uzavřena na zbývající dobu plnění veřejné zakázky. Odmítne-li další účastník zadávacího řízení uzavřít smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další ekonomicky nejvýhodnější nabídka v pořadí. Ke změně dodavatele za podmínek výše uvedených může zadavatel přistoupit i opakovaně. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody spočívající v možnosti zvýšení cen vázaného spotřebního materiálu v důsledku uplatnění inflační doložky, a to za podmínek a způsobem stanoveným v obligatorním návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 této zadávací dokumentace. Maximální finanční rozsah této vyhrazené změny závazku činí 10 % předpokládané hodnoty plnění bez této vyhrazené změny. Vyhrazená změna závazku může být využita výhradně v souvislosti s uplatněním inflační doložky za podmínek stanovených v obligatorním návrhu smlouvy a nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel není povinen vyhrazenou změnu závazku využít ani vyčerpat v plném rozsahu. Tím není dotčena možnost provést další změny závazku z rámcové dohody v souladu s § 222 ZZVZ.