634842-2026 - Competition
Bulgaria – Parts and accessories for vehicles and their engines – “Доставка на резервни части и аксесоари за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/за нуждите на ТП „ДГС Разлог“ за срок от 24 месеца.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: “Доставка на резервни части и аксесоари за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/за нуждите на ТП „ДГС Разлог“ за срок от 24 месеца.
Description: “Доставка на резервни части и аксесоари за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/за нуждите на ТП „ДГС Разлог“ за срок от 24 месеца.
Internal identifier: 608030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001