634859-2026 - Competition
Czechia – Road-maintenance works – Sil. I tř. Pardubického kraje, opravy AHV, okr. ÚO
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Sil. I tř. Pardubického kraje, opravy AHV, okr. ÚO
Description: Předmětem Rámcové dohody je poskytování stavební prací spočívajících v provádění oprav asfaltových hutněných vrstev vozovek, které jsou ve správě ŘSD s.p. Jedná se o okres Ústí nad Orlicí po dobu 2 let.
Internal identifier: 11PU-005518
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sil. I. tř. Pardubického kraje, opravy AHV, okr. ÚO