2. Procedure
Procedure
Title: dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft lub oprogramowania równoważnego na potrzeby podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji produktów oprogramowania standardowego platformy oraz pakietów oprogramowania dodatkowego w ramach programów licencyjnych: Enrollment for Education Solutions, Enterprise Agreement Subscription - Goverment oraz Enterprise Agreement Subscription – Commercial lub oprogramowania równoważnego w okresie IV Cyklów Rozliczeniowych, na rzecz podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz określonych w § 1 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) - załącznik nr 4 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia, w tym poszczególne programy licencyjne i liczby subskrypcji przypisane do każdego z programów licencyjnych, rodzaj Oprogramowania oraz opis równoważności określa załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (dalej PPU).
Internal identifier: DZP.26.37.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48310000 Document creation software package, 48223000 Electronic mail software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji produktów oprogramowania standardowego platformy oraz pakietów oprogramowania dodatkowego w ramach programów licencyjnych: Enrollment for Education Solutions, Enterprise Agreement Subscription - Goverment oraz Enterprise Agreement Subscription – Commercial lub oprogramowania równoważnego w okresie IV Cyklów Rozliczeniowych, na rzecz podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz określonych w § 1 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) - załącznik nr 4 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia, w tym poszczególne programy licencyjne i liczby subskrypcji przypisane do każdego z programów licencyjnych, rodzaj Oprogramowania oraz opis równoważności określa załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (dalej PPU).
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje skorzystania z prawa opcji zgodnie z zasadami opisanymi w rozdziale IV ust. 8 SWZ