634895-2026 - Competition
Poland – System and support services – Zakup usługi wsparcia administracyjnego systemów KSI oraz STBS II w ramach puli 50 000 osobogodzin
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleZakup usługi wsparcia administracyjnego systemów KSI oraz STBS II w ramach puli 50 000 osobogodzin
DescriptionPrzedmiotem umowy jest zakup usługi wsparcia administracyjnego systemów KSI oraz STBS II w ramach puli 50 000 osobogodzin
Internal identifier219/BŁiI/26/IŁ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Additional classification (cpv): 72253200 Systems support services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZakup usługi wsparcia systemów KSI oraz STBS II w ramach puli 50 000 osobogodzin