634929-2026 - Competition
Poland – Command and control system – Dostawa i zabudowa nowego systemu sterowania i wizualizacji pracą maszyn i urządzeń na Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w obiektach tzw. „Płuczki” i „Klasyfikacji Wstępnej” w PGG S.A. Oddział KWK Murcki-Staszic
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa i zabudowa nowego systemu sterowania i wizualizacji pracą maszyn i urządzeń na Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w obiektach tzw. „Płuczki” i „Klasyfikacji Wstępnej” w PGG S.A. Oddział KWK Murcki-Staszic
Description: Dostawa i zabudowa nowego systemu sterowania i wizualizacji pracą maszyn i urządzeń na Zakładzie Przeróbki Mechanicznej Węgla w obiektach tzw. „Płuczki” i „Klasyfikacji Wstępnej” w PGG S.A. Oddział KWK Murcki-Staszic
Internal identifier: 622600253
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961000 Command and control system
5. Lot
Lot: LOT-0001