634953-2026 - Competition
Sweden – Procurement consultancy services – Upphandlingskonsulter
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Upphandlingskonsulter
Description: Upphandling av ramavtal för upphandlingskonsulter för Chalmers och Göteborgs universitet samt samverkande högskolor.
Internal identifier: C 2026-0362
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79418000 Procurement consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
634953-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter
Intern identifierareC 2026-0362
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000