2. Procedure
Procedure
Title: Levering van maaikorven inclusief onderdelen
Description: Waterschap Rijn en IJssel maakt voor het onderhoud van watergangen, dijken en overige terreinen gebruik van maaikorven van de merken Hobelman en Herder. Om de continuïteit, veiligheid en doelmatigheid van deze werkzaamheden te waarborgen, bestaat ook de komende jaren behoefte aan de levering van maaikorven en onderdelen. Het waterschap kiest ervoor de huidige merken binnen het machinepark te blijven ondersteunen vanwege de aanwezige kennis, de bestaande onderhoudsorganisatie en de bewezen inzetbaarheid van deze machines. Daarnaast wenst het waterschap binnen deze aanbesteding ook het merk Rumex mee te nemen, zodat gedurende de contractperiode de mogelijkheid bestaat om maaikorven en onderdelen van dit merk af te nemen. Hiermee behoudt het waterschap flexibiliteit bij toekomstige vervangings- en uitbreidingsinvesteringen. Zie leidraad.
Internal identifier: 353252
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Het aantal te verwachten inschrijvers ligt nabij het minimumaantal te selecteren inschrijvers dat is toegestaan bij het toepassen van de niet openbare procedure. Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere lasten voor de inschrijvers en de aanbestedende dienst.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16310000 Mowers
Additional classification (cpv): 16311000 Lawnmowers, 16810000 Parts of agricultural machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Herder
Description: Dit betreft het perceel Herder. Perceel 1 Herder: € 1.000.000 excl. BTW.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.
Lot: LOT-0002
Title: Hobelman
Description: Dit betreft het perceel Hobelman. Perceel 2 Hobelman: € 350.000 excl. BTW.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Rumex
Description: Dit betreft het perceel Rumex. Perceel 3 Rumex: € 350.000 excl. BTW.
Internal identifier: 3