635048-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych, Oddz. Ginekologicznego, OAiIT, SOR
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych, Oddz. Ginekologicznego, OAiIT, SOR
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych, Oddz. Ginekologicznego, OAiIT, SOR zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.. Przedmiot zamówienia składa się z 5 pakietów: Pakiet nr 1 – Urządzenie do przyskórnej aplikacji tlenu z funkcją podawania kwasu hialuronowego Pakiet nr 2 – Cystoskop ginekologiczny Pakiet nr 3 – Narzędzia chirurgiczne Pakiet nr 4 – Diatermie Pakiet nr 5 – Videolaryngoskopy
Internal identifier: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych, Oddz. Ginekologicznego, OAiIT, SOR, ZP/49/2026/PN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiet nr 1 – Urządzenie do przyskórnej aplikacji tlenu z funkcją podawania kwasu hialuronowego Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b)dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: - paszportu technicznego oraz instrukcji obsługi w języku polskim, - niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Main classification (cpv): 33157800 Oxygen administration unit
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet nr 2 – Cystoskop ginekologiczny Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b)dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: - paszportu technicznego oraz instrukcji obsługi w języku polskim, - niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Main classification (cpv): 33161000 Electrosurgical unit
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Pakiet nr 3 – Narzędzia chirurgiczne Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b)dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: - instrukcji obsługi w języku polskim, - niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ).
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Pakiet nr 4 – Diatermie Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b)dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: - paszportu technicznego oraz instrukcji obsługi w języku polskim, - niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Main classification (cpv): 33125000 Urology, exploration devices
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Pakiet nr 5 – Videolaryngoskopy Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b)dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: - paszportu technicznego oraz instrukcji obsługi w języku polskim, - niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Main classification (cpv): 33168100 Endoscopes