635106-2026 - Competition
Croatia – Miscellaneous food products – Namirnice IV- Razni prehrambeni proizvodi u vrijednosti od 324.600,00 eur--8dio od 350.000)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Namirnice IV- Razni prehrambeni proizvodi u vrijednosti od 324.600,00 eur--8dio od 350.000)
Description: Kl. 580 Namirnice IV- Razni prehrmbeni proizvodi
Internal identifier: 3.7.10.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1. Brašno i krupica
Description: Grupa 1- Brašno i krupica
Internal identifier: 3.7.10.-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2. Proizvodi od zrna žitarice i sl.
Description: Grupa 2- Proizvodi od zrna žitarica
Internal identifier: 3.7.10.-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3. Dječja hrana
Description: Grupa 3-Dječja hrana
Internal identifier: 3.7.10.-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4. Ulje
Description: Grupa 4- Ulje
Internal identifier: 3.7.10.-4
Lot: LOT-0005
Title: Grupa 5. Smrznuto povrće
Description: Grupa 5. Smrznuto povrće
Internal identifier: 3.7.10.-5
Lot: LOT-0006
Title: Grupa 6. Marmelada
Description: Grupa 6-Marmelada
Internal identifier: 3.7.10.-6
Lot: LOT-0007
Title: Grupa 7. Sušeno voće
Description: Grupa 7- Sušeno voće
Internal identifier: 3.7.10.-7
Lot: LOT-0008
Title: Grupa 8. Sušeno povrće
Description: Grupa 8- Sušeno povrće
Internal identifier: 3.7.10.-8
Lot: LOT-0009
Title: Grupa 9. konzervirano voće
Description: Grupa 9 konzervirano voće
Internal identifier: 3.7.10.-9
Lot: LOT-0010
Title: Grupa 10. Voćni sokovi
Description: Grupa 10- voćni sokovi
Internal identifier: 3.7.10.-10
Lot: LOT-0011
Title: Grupa 11. Smrznuto voće
Description: Grupa 11-smrznuto voće
Internal identifier: 3.7.10.-11
Lot: LOT-0012
Title: Grupa 12. Umaci
Description: Grupa 12-umaci
Internal identifier: 3.7.10.-12
Lot: LOT-0013
Title: Grupa 13. Tjestenina
Description: Grupa 13- tjestenina
Internal identifier: 3.7.10.-13
Lot: LOT-0014
Title: Grupa 14. Smrznuto tijesto
Description: Grupa 14. Smrznuto tijesto
Internal identifier: 3.7.10.-14
Lot: LOT-0015
Title: Grupa 15. Dodaci jelu i začini
Description: Grupa 15. Dodaci jelu i začini
Internal identifier: 3.7.10.-15
Lot: LOT-0016
Title: Grupa 16. Keksi
Description: Grupa 16. Keksi
Internal identifier: 3.7.10.-16
Lot: LOT-0017
Title: Grupa 17. Čokolada ,puding, kakao
Description: Grupa 17. Čokolada ,puding, kakao
Internal identifier: 3.7.10.-17
Lot: LOT-0018
Title: Grupa 18. Margarin
Description: Grupa 18. Margarin
Internal identifier: 3.7.10.-18
Lot: LOT-0019
Title: Grupa 19. Šečer
Description: Grupa 19. Šećer
Internal identifier: 3.7.10.-19
Lot: LOT-0020
Title: Grupa 20. Sol
Description: Grupa 20. Sol
Internal identifier: 3.7.10.-20
Lot: LOT-0021
Title: Grupa 21. Čaj
Description: Grupa 21. Čaj
Internal identifier: 3.7.10.-21
Lot: LOT-0022
Title: Grupa 22. Vino i ocat
Description: Grupa 22. Vino i ocat
Internal identifier: 3.7.10.-22
Lot: LOT-0023
Title: Grupa 23. Kava i kavovina
Description: Grupa 23. Kava i kavovina
Internal identifier: 3.7.10.-23
Lot: LOT-0024
Title: Grupa 24. Ostale razne namirnice
Description: Grupa 24. Ostale razne namirnice
Internal identifier: 3.7.10.-24
Lot: LOT-0025
Title: Grupa 25. Voda
Description: Grupa 25. Voda
Internal identifier: 3.7.10.-25
Lot: LOT-0026
Title: Grupa 26. Riža
Description: Grupa 26. Riža
Internal identifier: 3.7.10.-26
Lot: LOT-0027
Title: Grupa 27. Maslinovo ulje
Description: Grupa 27. Maslinovo ulje
Internal identifier: 3.7.10.-27
Lot: LOT-0028
Title: Grupa 28. Kiseli kupus
Description: Grupa 28. Kiseli kupus
Internal identifier: 3.7.10.-28
Lot: LOT-0029
Title: Grupa 29. Konzervirano povrće
Description: Grupa 29. Konzervirano povrće
Internal identifier: 3.7.10.-29
Lot: LOT-0030
Title: Grupa 30. Kava uz aparat na korištenje
Description: Grupa 30. Kava uz aparat na korištenje
Internal identifier: 3.7.10.-30
Lot: LOT-0031
Title: Grupa 31. Smrznuti mliječni proizvodi
Description: Grupa 31. Smrznuti mliječni proizvodi
Internal identifier: 3.7.10.-31
Lot: LOT-0032
Title: Grupa 32 - Razno
Description: Grupa 32-Razno
Internal identifier: 3.7.10.-32
Lot: LOT-0033
Title: Grupa 33- Konzervirana tuna
Description: Grupa 33 - konzervirana tuna
Internal identifier: 3.7.10.-33