635114-2026 - Competition
Bulgaria – Seats, chairs and related products, and associated parts – Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол - ПРЕМЕСТВАЕМИ СЕДАЛКИ – подмяна на стари седалки с нови към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане, за нуждите на Община Созопол - ПРЕМЕСТВАЕМИ СЕДАЛКИ – подмяна на стари седалки с нови към открита лятна сцена пред „КУЛТУРЕН ДОМ гр. Созопол
Description: Предметът на настоящата поръчка доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на обект „Амфитеатър – открита лятна сцена пред Културен дом, гр. Созопол“, чрез доставката, където е необходимо, монтажа и гаранционна поддръжка на оборудване и обзавеждане на сграда с обществено предназначение, като част от дейностите по проект № BGTR0200085 – EXPAND STRANDJA по Програмата за трансгранично сътрудничество ИНТЕРРЕГ. Оборудването и обзавеждането, които следва да бъдат доставени и където е приложимо – монтирани, са подробно описани по вид, количество и технически характеристики в Техническа спецификация, неразделна част от настоящата документация
Internal identifier: 605818
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0001