2. Procedure
Procedure
Title: „Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn.: „Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowy budynku przyjęć i obsługi interesantów na działce o numerze ewidencyjnym nr 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150 - w zakresie opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy budynku przyjęć obsługi interesantów wraz z koniecznymi przyłączami, instalacjami (...)
Description: „Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn.: „Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowy budynku przyjęć i obsługi interesantów na działce o numerze ewidencyjnym nr 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150 - w zakresie opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy budynku przyjęć obsługi interesantów wraz z koniecznymi przyłączami, instalacjami (...)"
Internal identifier: 226/Cir/26/KK/PMP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71248000 Supervision of project and documentation, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn.: „Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowy budynku przyjęć i obsługi interesantów na działce o numerze ewidencyjnym nr 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150 - w zakresie opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy budynku przyjęć obsługi interesantów wraz z koniecznymi przyłączami, instalacjami (...)
Description: Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn.: „Przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowy budynku przyjęć i obsługi interesantów na działce o numerze ewidencyjnym nr 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150 - w zakresie opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy budynku przyjęć obsługi interesantów wraz z koniecznymi przyłączami, instalacjami (...)
Options:
Description of the options: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa zagospodarowania terenu, budowa budowli ochronnej, budowy budynku przyjęć i obsługi interesantów na działce o numerze ewidencyjnym nr 37, w Warszawie przy ul. Puławskiej 148/150 - w zakresie opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy budynku przyjęć obsługi interesantów wraz z koniecznymi przyłączami, instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi . Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia – edycja sierpień 2026 oraz nr 3 do SWZ. W ramach umowy w zamówieniu podstawowym Wykonawca będzie świadczył na rzecz Zamawiającego do 5 nadzorów autorskich w formie stacjonarnej. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie zlecenia dodatkowych nadzorów autorskich w przypadku wyczerpania ilości wskazanej w ust. 4 umowy. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji na co najmniej 7 dni przed zleceniem pierwszego nadzoru autorskiego (z prawa opcji). W ramach prawa opcji, realizowanego na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego złożonego Wykonawcy, Wykonawca świadczył będzie na rzecz Zamawiającego do 20 dodatkowych nadzorów autorskich. Cena za nadzór autorski świadczony w ramach prawa opcji będzie tożsama z ceną określoną w § 7 ust. 1 pkt 9) lit. a) umowy – w przypadku nadzoru w formie stacjonarnej lub w § 7 ust. 1 pkt 9) lit. b) oumowy – w przypadku nadzoru autorskiego w formie zdalnej (on-line). Maksymalna wartość wynagrodzenia za świadczenie nadzorów autorskich w ramach prawa opcji nie przekroczy iloczynu maksymalnej liczby nadzorów autorskich tj. 20 oraz ceny za jeden nadzór autorski.