635141-2026 - Competition
Poland – Recording systems and exploration devices – Zakup 16 pomiarowych Kiosków Profilaktycznych wraz z serwisem technicznym Wykonawcy
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup 16 pomiarowych Kiosków Profilaktycznych wraz z serwisem technicznym Wykonawcy
Description1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup 16 pomiarowych Kiosków Profilaktycznych wraz z serwisem technicznym Wykonawcy ”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją zadania projektowego nr 15.3 i 15.4 , w ramach w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23) . 3. UWAGA: Zamawiający prowadzi postępowanie w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” w zakresie Zakupu 16 pomiarowych Kiosków Profilaktycznych wraz z serwisem technicznym Wykonawcy do dnia 31 grudnia 2027 r., pozostały zakres zamówienia tj. serwis techniczny Wykonawcy realizowany po dniu 31 grudnia 2027 roku do dnia 31 lipca 2030 r. finansowany jest ze środków własnych Zamawiającego
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33120000 Recording systems and exploration devices
5. Lot
LotLOT-0001