635191-2026 - Competition
Poland – Refuse-collection vehicles – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym oraz wymienną zabudową śmieciarkową o pojemności co najmniej 20 m³
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym oraz wymienną zabudową śmieciarkową o pojemności co najmniej 20 m³
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego jednego kompletnego, fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego kategorii N3 o układzie napędowym 6x2 albo 6x2-4, wyposażonego w urządzenie hakowe zgodne z DIN 30722 lub rozwiązaniem równoważnym, wymienną zabudowę śmieciarkową wciąganą na hak o pojemności co najmniej 20 m³ oraz przygotowanego do zimowego utrzymania dróg i realizacji innych zadań komunalnych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego jednego kompletnego, fabrycznie nowego wielozadaniowego samochodu ciężarowego kategorii N3 o układzie napędowym 6x2 albo 6x2-4, wyposażonego w urządzenie hakowe zgodne z DIN 30722 lub rozwiązaniem równoważnym, wymienną zabudowę śmieciarkową wciąganą na hak o pojemności co najmniej 20 m³ oraz przygotowanego do zimowego utrzymania dróg i realizacji innych zadań komunalnych
Additional classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles, 34144510 Vehicles for refuse, 34143000 Winter-maintenance vehicles, 34144400 Road-maintenance vehicles, 66114000 Financial leasing services
Quantity: 1 piece