635192-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – Usuwanie śniegu i lodu z dróg, urządzeń oraz obiektów kolejowych w okresie intensywnych opadów śniegu w sezonie zimowym na terenie działania IZ Bydgoszcz
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usuwanie śniegu i lodu z dróg, urządzeń oraz obiektów kolejowych w okresie intensywnych opadów śniegu w sezonie zimowym na terenie działania IZ Bydgoszcz
Description: Usługa usuwania śniegu i lodu
Internal identifier: 0554/IZ13GM/03692/03604/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: procedura otwarta
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prowadzenie działań oznaczonych w pkt 3 OPZ w obrębie Sekcji Eksploatacji Inowrocław, na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach zad. 1
Description: usuwanie śniegu zad. 1
Lot: LOT-0002
Title: Prowadzenie działań oznaczonych w pkt 3 OPZ w obrębie Sekcji Eksploatacji Bydgoszcz, na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach: na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach zad. 2
Description: usuwanie śniegu zad. 2
Lot: LOT-0003
Title: Prowadzenie działań oznaczonych w pkt 3 OPZ w obrębie Sekcji Eksploatacji Laskowice Pomorskie, na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach: na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach zad. 3
Description: usuwanie śniegu zad. 3
Lot: LOT-0004
Title: Prowadzenie działań oznaczonych w pkt 3 OPZ w obrębie Sekcji Eksploatacji Toruń Główny na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach: na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach zad. 4
Description: usuwanie śniegu zad. 4
Lot: LOT-0005
Title: Prowadzenie działań oznaczonych w pkt 3 OPZ w obrębie Sekcji Eksploatacji Toruń Wschodni, na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach: na stacjach, przystaniach oraz przyległych szlakach zad. 5
Description: usuwanie śniegu zad. 5